Каталог

Гарантія та повернення

На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, надається офіційна гарантія від виробника (до 5 років у залежності від сервісної політики виробника).
Перевірка комплектації та відсутність завнішніх дефектів у виробі проводиться при отриманні вантажу на складі кур'єрської служби. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.
Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару.
Відносно складнотехнічних товарів: обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їх моральним зносом.
Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.
При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку на відділенні кур'єрської служби, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, то повертайте замовлення кур'єру або відправляйте назад кур'єрською службою, ми обов'язково його замінимо. Претензії по зовнішньому вигляду приймаються тільки в момент доставки.
Купуючи товар в інтернет-супермаркеті "EuroMall" Ви маєте право оформити повернення продукції відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Можна повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з моменту покупки за умови, що збережена оригінальна упаковка, з товару не зірвані оригінальні захисні плівки, збережений товарний чек (накладна на товар) і товар не використовувався.
Всі питання або претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@euromall.com.ua